Každý automobil značky Porsche si zaslúži špeciálne zaobchádzanie a profesionálny servis. Niet divu, že viac ako dve tretiny všetkých produktov spoločnosti Porsche doteraz riadia a poskytujú radosť svojim majiteľom. Každý automobil Porsche, ktorý úspešne prešiel testom podľa 111 kritérií, obdrží certifikát Porsche Approved. Ide o špeciálny program, ktorý minimalizuje možné zlyhania.

Podľa toho, čo od nás očakávate, je rozsah programu Porsche Approved porovnateľný so zárukou, ktorú poskytujeme pre naše nové automobily. Program Porsche Approved je platný po celom svete a rešpektovaný každým centrom Porsche pre všetky komponenty

Kontrola pozostáva z kontroly až 117 kontrolných bodov. V prípade zistenia akýchkoľvek závad sú automobily opravované iba v autorizovaných servisoch kvalifikovanou mechanikou a výsledky skúšok sú vždy priložené k dokumentácii automobilu.

100% autentický kurz potvrdený počítačovou diagnostikou je nepochybnou výhodou automobilov ponúkaných v rámci programu. Na vozidlá Audi Select: plus sa môžu kvalifikovať len vozidlá, ktoré majú najazdené menej ako 150 000 km.

Všetky dostupné vozidlá sú vozidlá nie sú staršie ako 5 rokov, prichádzajú priamo zo spoločnosti Audi AG alebo od autorizovaného predajcu, ako aj vozidlá, ktoré zanechali zákazníci predajcov ako protihodnotu. O všetky sa počas obdobia používania staral autorizovaný servis.

Zákazníci z programu Audi Select: plus vďaka detailnému technickému overeniu získajú dodatočnú 3-ročnú záruku výrobcu.

S programom Audi Select plus: máte možnosť nechať u nás svoj starý automobil ako protihodnotu a kúpiť si nový. Profesionálni partneri programu prevezmú povinnosti súvisiace s predajom vozidla, ktoré by mal zákazník.