V našich obchodoch nájdete veľa konkrétnych jazdených vozidiel, ktoré naplnia vaše očakávania. Das WeltAuto je výkupná a predajná sieť pre automobily z druhej ruky nachádzajúce sa u predajcov vozidiel Volkswagen, Škoda a SEAT.

Vybrané automobily

Od prvého momentu pocítite jedinečnosť vedenia vozidla, dôkladne skontrolujeme jeho technický stav a predstavíme všetky podstatné vylepšenia.

Preukázateľná história a pôvod

Vďaka tomu, že vieme, koľko kilometrov sme na našich vozidlách najazdili a odkiaľ pochádzajú, môžeme garantovať ich spoľahlivosť

PREUKÁZATEĽNÝ TECHNICKÝ STAV

Každé vozidlo detailne skontrolujeme predtým, ako ide na predaj. Kontrolný zoznam obsahuje 117 bodov, čo zaručuje vysokú kvalitu Das WeltAuto.

PROFESIONÁLNA PRÍPRAVA VOZIDLA

Takže od prvého momentu pocítite jedinečnosť jazdy vozidla, dôkladne skontrolujeme jeho technický stav a predstavíme podstatné vylepšenia.

TESTOVACIA JAZDA

Odtiaľto sa môžete zoznámiť s každým automobilom. Vieme, že dôležitým argumentom je testovacia jazda, ktorá vedie ku konečnému rozhodnutiu.

ZÁRUKA

Za každé auto Das WeltAuto poskytujeme záruku. To zaručuje vysokú kvalitu našich vozidiel, zvyšuje spokojnosť zákazníkov a zvyšuje ich dôveru

VYHRADENÉ MOŽNOSTI FINANCOVANIA

Zákazníci spoločnosti Das WeltAuto majú prístup k atraktívnym formám financovania a poistenia ponúkané prostredníctvom Volkswagen Bank.

AUTOMOBIL AKO DEPOZIT

Ak máte záujem o kúpu nového vozidla, dajte nám to staré k zúčtovaniu. Nájdeme preň kupca a ubezpečíme sa, že sa dostane do dobrých rúk.

PRÁVO NA NÁHRADU

Ak nebudete spokojný so svojím rozhodnutím, dáme vám týždeň na výmenu vozidla. Vďaka tejto voľnosti výberu má každý zákazník šancu urobiť to správne rozhodnutie.

PERSONALIZÁCIA VOZIDLA

Zákazník si môže použité vozidlo prispôsobiť vlastným potrebám a pridať k nemu nové vybavenie.

ZÁRUKA MOBILITY

V oblasti servisu náhradné vozidlo ponúkame ako štandard.