Audi Select: plus je výrobný program jazdených automobilov úplne nová kvalita na trhu jazdených automobilov. Ponúka sortiment starostlivo vybraných automobilov, ktoré sú dostupné len u autorizovaných predajcov.

Zákazníci, ktorí používajú program Audi Select: plus, majú istotu, že vybrané jazdený automobil bol kompletne skontrolovaný z hľadiska pôvodu alebo počtu najazdených kilometrov a podrobený podrobnej technickej kontrole

117 KONTROLNÝCH BODOV

Kontrola pozostáva z kontroly až 117 kontrolných bodov. V prípade zistenia akýchkoľvek závad sú automobily opravované iba v autorizovaných servisoch kvalifikovanou mechanikou a výsledky skúšok sú vždy priložené k dokumentácii automobilu.

SPOĽAHLIVÝ STAV TACHOMETRA

100% autentický kurz potvrdený počítačovou diagnostikou je nepochybnou výhodou automobilov ponúkaných v rámci programu. Na vozidlá Audi Select: plus sa môžu kvalifikovať len vozidlá, ktoré majú najazdené menej ako 150 000 km.

PREUKÁZATEĽNÝ PÔVOD

Všetky dostupné automobily nie sú staršie ako 5 rokov, pochádzajú priamo zo spoločnosti Audi AG alebo od autorizovaného predajcu, ako aj automobily, ktoré zanechali zákazníci predajcov ako protihodnotu. O všetky sa počas obdobia používania staral autorizovaný servis.

ZÁRUKA

Zákazníci z programu Audi Select: plus vďaka detailnému technickému overeniu získajú dodatočnú 3-ročnú záruku výrobcu.

AUTOMOBIL ZA PROTIHODNOTU

S programom Audi Select plus: máte možnosť nechať u nás svoj starý automobil ako protihodnotu a kúpiť si nový. Profesionálni partneri programu prevezmú povinnosti súvisiace s predajom vozidla, ktoré by mal zákazník. Je k dispozícii vo verzii na kúpu automobilu v programe Audi Select: plus. Profesionálni partneri v programe prevezmú celú povinnú povinnosť z dôvodu predaja automobilu, ktorý by zákazník musel realizovať sám.

ÚVER

Iba pre vozidlá ponúkané prostredníctvom programu Audi Select: plus sú dostupné finančné produkty, ktorých atraktivity je porovnateľná s ponukou pre nové vozidlá.

LÍZING

Iba pre vozidlá ponúkané prostredníctvom programu Audi Select: plus sú dostupné finančné produkty, ktorých atraktivity je porovnateľná s ponukou pre nové vozidlá.

TESTOVACIA JAZDA

Každý zákazník má možnosť osobne si vyskúšať automobil, o ktorý má záujem, a posúdiť, či testovaný model vyhovuje jeho štýlu jazdy

POISTENIE

Špeciálne pre zákazníkov Audi Select: plus boli vyvinuté rozsiahle balíčky poistenia motorových vozidiel s mnohými ďalšími možnosťami, ktoré je možné vybrať si podľa individuálnych požiadaviek v rámci ponuky programu Audi insurance Service.